АДВОКАТ - ВОИН ПРАВА  

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Модератор форума: PetyaBatareykin 
Форум » Тестовый раздел » Адвокатская практика » Виплата відшкодування в страхову компанію. (Коли починаеться термін позивної давності.)
Виплата відшкодування в страхову компанію.
Михаил.Дата: Четверг, 20.01.2011, 15:46 | Сообщение # 1

Доброго дня.
В мене виникла така ситуація.
На прикінці 2007 Я керуючи автомобілем створив ДТП в наслідок якого я заподіяв шкоду третій особі (є копія довідки з ДАЇ, також був суд по цій справі, Я не був присутній, але наскільки мені відомо суд визнав мене винним в цьому ДТП) у розмірі (згідно висновку експертої оцінки пошкодженнь) 49000грн..
Моя цивільна відповітальність була застрахована в ТАС а потерпілий був застрахований по КАСКО в АСКА.
АСКА виплатила потерпілому 49000(в мене є копія платіжного доручення ), і виставила мені рахунок для відшкодування коштів, я в свою чергу заніс цей рахунок в свою страхову ТАС яка виплатила АСКА 25000 грн.(максимум по ЦИВІЛКІ), а решта 24000 лишилось мені.Ніяких договорів будь чого, Я з ними не підписував виплачував гроші просто по усній домовленості.
За термін з 2008 по 2011р. Я виплатив десь біля 10000 грн.Тобто з боку АСКА до мене не було ніяких притензій, Я відразу погодився з своїм боргом в телефонні розмові з їхнім юристом, а недавно Я бачив декілька пропущених дзвінків (скоріше всього це вони).
Я так думаю що вони хочуть погорворити зі мною на рахунок підписання договору, але наскільки Я знаю є таке понняття як термін позивної давності.Тобто по закінчинню цього терміну суд не буде розглядати справу по регресному відшкодуванню коштів.
Я неможу розібратись з якого моменту починається відлік цього терміну.Чи з моменту коли вони вішкодували потерпілому кошти, чи з моменту мого першого платежу їм, чи змоменту мого останнього платежу їм, чи з моменту ДТП.
Буду вам дуже вдячний за будь-яку допомогу.
З повагою Михайло.

P.S Стаття 261. Початок перебігу позовної давності (http://radnuk.info/komentar/chky/chky-knuga1/chky-knuga1-pozd5/113-tsk-glava19/1968--261----.html)

ГостьДата: Суббота, 12.02.2011, 12:15 | Сообщение # 2

По-моему с момента, когда страховая компания выплатила страховой платеж, у нее появляется право регрессного требования к виновному лицу. Смотрите дату платежки.

Форум » Тестовый раздел » Адвокатская практика » Виплата відшкодування в страхову компанію. (Коли починаеться термін позивної давності.)
Страница 1 из 11
Поиск: